#31 2007-02-25 17:55:32

MIKI_KRAKOW

Bocianobabka

Zarejestrowany: 2006-09-18

Re: Porady praktyczne

Jeśli chcecie pobrać na swój komputer jakiś film z YouTube, to tu jest porada, jak to zrobić (trzeba przewinąć troszkę w dół):
http://www.poradykomputerowe.pl/porady_ … be-66.html

Edytuję, bo właśnie zauważyłam, że jakość ściągniętych filmów jest różna - zależy to chyba od płynności działania i obciążenia serwisu YouTube, więc jeśli zależy nam na dobrej jakości filmu trzeba chyba próbować ściągać go parę razy, aż film będzie OK.

Ostatnio edytowany przez MIKI_KRAKOW (2007-02-25 18:37:10)


Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje. Jan Paweł II

Offline

 

#32 2007-05-16 17:32:03

tanja

Bocian

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-09-18

Re: Porady praktyczne

Co mam zrobić???
Przekaz z gniazda w Holandii>>,dostępny tylko w IE,wymaga zainstalowania programu (?),czy też "instalki"podobnego do Activ X (ale jakoś inaczej się nazywał).Przy próbie zainstalowania pokazuje się podgląd,ale z komunikatem:

http://images6.fotosik.pl/10/c6d283311e493fb4m.jpg

Po kliknięciu na "zapytaj mnie później" podgląd gniazda automatycznie zamyka się.Po zresetowaniu komputera-nastąpiło sprawdzanie systemu.Coś jednak jest nie tak.Mam komp po formacie i wszystkie inne kamery z odpowiednimi programami,instalkami-działają.Czy ktoś potrafi zaradzić???

Z Centrum pomocy Windowsa:Opcję "Odblokuj" należy wybierać tylko wówczas, gdy można ustalić dlaczego program usiłuje zaakceptować połączenie z komputerem lub program jest wiarygodny (w powyższym przykładzie dotyczącym gry należy wybrać tę opcję).

Czy mam odblokować???

___________________________

Okazuje się,że spokojnie trzeba kliknąć "odblokuj"-oczywiście w tym przypadku.W innym może nie.

Ostatnio edytowany przez tanja (2007-05-16 23:24:58)


Nadzieja jest tęczą rozpiętą nad burzliwym potokiem życia.

Offline

 

#33 2007-07-04 11:17:40

tanja

Bocian

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-09-18

Re: Porady praktyczne

Kochani-nie wiem,co się stało,ale nie mam podglądu w Volkertshausen.Miałam zainstalowany Axis Media Control,a teraz pokazuje mi się info :

--W IE-"Axis Media Control
The AXIS Media Control, which enables you to view live image streams in Microsoft Internet Explorer, could not be registered on your computer".
--W Mozillii mam od razu czysty ekran-bez żadnego komunikatu.
Sprawdziłam na kompie przez "Wyszukaj" i pokazała się informacja,że mam AXIS zainstalowany od października 2006r.Natomiast po otwarciu wszystkich zainstalowanych programów na kompie-nie mam tego.To ki diabeł?
Poza tym 28-czerwca jeszcze mi wszystko działało i zdjęcie dawałam na forum.Porządków na kompie żadnych nie było.

W Wolfsburgu mam natomiast biało-czerwony znak zakazu.Czy ktoś może to wyjaśnić i mi pomóc?

Edycja:
Wszystko działa.Ale zostawiam ten post dla innych,bo okazuje się,że:
W Wolfsburgu przekaz pojawił się samoistnie,natomiast w Volkertshausen pokazała się informacja o ponownym zainstalowaniu aplikacji "active X".Przedtem nie miałam tego.
Może będzie to wskazówka dla innych przy podobnych kłopotach.

Ostatnio edytowany przez tanja (2007-07-04 13:50:31)


Nadzieja jest tęczą rozpiętą nad burzliwym potokiem życia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scorpionlegionu.pun.pl www.uf-clan.pun.pl www.stalkerium.pun.pl www.klubbvixa.pun.pl www.tarant.pun.pl