#46 2007-08-27 10:23:56

tanja

Bocian

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-09-18

Re: Bocian czarny - Estonia :)

Dopiero parę dni temu-23-sierpnia- pokazała się w Looduskalender informacja o której wspominałam 3-sierpnia.Oto ona w skrócie:
03 sierpnia młody bocian "C" był widziany na Łotwie w miejscowości Igums / k. Valmiera. Jeden z ornitologów zrobił mu zdjęcia i będą one zamieszczone  w wiadomościach Looduskalender.Zdarzało się już,że młode ptaki obserwowano nawet w Finlandii.
Zdjęcie to już widziałam w kronice z 3-sierpnia,ale pominęłam je.Hm...Mam jednak nadzieję,jak Oni,że ptak rzeczywiście przeżył i ma się dobrze.Oto on.

http://images6.fotosik.pl/46/7eaa9b2378a6d44cm.jpg

Informację o tym wpisie przekazała mi wczoraj wieczorem na gg pewna nieznajoma do wczoraj Bocianolubka.

Ostatnio edytowany przez tanja (2007-08-27 11:11:18)


Nadzieja jest tęczą rozpiętą nad burzliwym potokiem życia.

Offline

 

#47 2007-08-30 17:49:57

bluebla

Bocianobaba

Skąd: ona się tu wzięła?
Zarejestrowany: 2006-09-16
WWW

Re: Bocian czarny - Estonia :)

Wątek zostaje zamknięty ze względu na zakończenie sezonu podglądania tego gniazda w roku 2007.


Podaruj ludziom dobroć, rzuć daleko od siebie, rozprosz ją na cztery wiatry, opróżnij z niej kieszenie, wysyp ją z koszyka, a nazajutrz będziesz miał jej więcej niż dotychczas.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kgfantasy.pun.pl www.hewito.pun.pl www.fanklub-ukitake.pun.pl www.historianaruto.pun.pl www.craftville.pun.pl