#1 2006-09-16 20:08:24

bluebla

Bocianobaba

Skąd: ona się tu wzięła?
Zarejestrowany: 2006-09-16
WWW

Posty

Po napisaniu swojego postu, uzyj opcji "Podgląd". Sprawdź, czy Twój wpis jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli wszystko się zgadza, uzyj opcji "Potwierdź".


Podaruj ludziom dobroć, rzuć daleko od siebie, rozprosz ją na cztery wiatry, opróżnij z niej kieszenie, wysyp ją z koszyka, a nazajutrz będziesz miał jej więcej niż dotychczas.

Offline

 

#2 2006-10-19 18:35:11

paela

Bocianobabka

Zarejestrowany: 2006-09-16

Re: Posty

Kochani, pozwolę sobie przypomnieć uwagi Bluebli.

http://www.podbociankiem.pun.pl/viewtopic.php?id=2

Wieeelka prośba - czytajmy posty, zapoznajmy się z ich zawartością zanim coś wpiszemy, aby sie nie powtarzac. Pamiętajmy, że jest to też wyraz szacunku dla współforumowiczów -wszyscy piszemy dla innych, nie dla siebie, a każdy post zasługuje na nasza uwagę.

Pozdrawiam, Ela

Offline

 

#3 2006-11-01 21:23:47

bluebla

Bocianobaba

Skąd: ona się tu wzięła?
Zarejestrowany: 2006-09-16
WWW

Re: Posty

Chciałam jeszcze raz zwrocić Waszą uwagę na prośbę Paeli. Jest to prośba całej administracji tego forum. Stosujmy zasadę: "najpierw czytam, potem piszę".

paela napisał:

Wieeelka prośba - czytajmy posty, zapoznajmy się z ich zawartością zanim coś wpiszemy, aby sie nie powtarzac. Pamiętajmy, że jest to też wyraz szacunku dla współforumowiczów -wszyscy piszemy dla innych, nie dla siebie, a każdy post zasługuje na nasza uwagę.

Mam tez prośbę do osób wklejających linki. Proszę róbcie to w wątkach „Ciekawe linki”.
Jeśli chodzi o wątki typu „informacje, ciekawostki, znalezione, zasłyszane” etc., to proszę wpisujcie tam właśnie te znalezione, zasłyszane informacje i ciekawostki.
Jeśli znajdziecie ich na danej stronie dużo, to proszę wybierzcie te najciekawsze i je wpiszcie, a na końcu podajcie link, gdzie będzie można znaleźć więcej (zachowując w ten sposób prawa autorskie).
Chodzi o to, by nasze forum zawierało ciekawe treści, a nie tylko same linki. Myślę, że miło będzie zimą przeglądać forum zawierające dużo treści. Wszystko, co znajdziecie w sieci, będziemy mieli wtedy pogrupowane tematycznie w różnych wątkach, nie trzeba będzie wchodzić na inne strony. A i dla leniwych będzie to dobre rozwiązanie.
Niech nasze forum stanie się skarbnicą wiedzy o przyrodzie.
Administracja forum prosi więc Was kochani o konkrety!


Podaruj ludziom dobroć, rzuć daleko od siebie, rozprosz ją na cztery wiatry, opróżnij z niej kieszenie, wysyp ją z koszyka, a nazajutrz będziesz miał jej więcej niż dotychczas.

Offline

 

#4 2007-02-11 20:58:05

paela

Bocianobabka

Zarejestrowany: 2006-09-16

Re: Posty

Kochani, mała praktyczna uwaga.

Byłam przekonana, że wszyscy Forumowicze wchodzą na nasz Forumek tym sposobem co ja - tzn klikając w napis "pokaż nowe posty" na dole głównej strony.
Okazało się jednak, że nie.
Część naszych forumowych przyjaciół wchodzi w "migające", nowe posty w poszczególnych podforach.
Jest w tej metodzie pewne "niebezpieczeństwo". Po prostu migające posty szybko się "starzeją" i ktoś, kto nie śledzi forum na bieżąco może ich nie zauważyć.

Zapraszam więc i zachęcam do klikania w opcję "pokaz nowe posty" na dole głównej strony.
Mamy wtedy wszystko "jak na dłoni", żaden nowy post nam nie ucieknie.

Pozdrawiam, Ela

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chelpdesk.pun.pl www.pomoc--drogowa.pun.pl www.hetman-wloszczowa.pun.pl www.fflf2klan.pun.pl www.promotyle.pun.pl