#1 2006-10-17 21:34:16

bluebla

Bocianobaba

Skąd: ona się tu wzięła?
Zarejestrowany: 2006-09-16
WWW

Administracja

To forum zostało stworzone dzięki inspiracji kilku szalonych bocianobabek.
Starajmy się wszyscy, by było nam tu jak najlepiej. Dbajmy wspólnie o porządek.
No, oczywiście na forum administracja jest niezbędna, bo różne sprawy mogą nam się tu przytrafić. Dlatego rolę strażników porządku w naszym gniazdku (czyli na naszym forum) pełnią wszystkie bocianobabki. Każda z nich ma odpowiednią adnotację (rangę) przy swoim nicku, więc myślę, że użytkownicy będą wiedzieli o kogo chodzi.
Jeżeli któraś z bocianobabek zasugeruje komuś coś do poprawy, przeniesienia, etc., to proszę, by do tych sugestii się stosować.


Podaruj ludziom dobroć, rzuć daleko od siebie, rozprosz ją na cztery wiatry, opróżnij z niej kieszenie, wysyp ją z koszyka, a nazajutrz będziesz miał jej więcej niż dotychczas.

Offline

 

#2 2006-10-19 00:29:58

Iwonami

Bociuś

Zarejestrowany: 2006-09-18

Re: Administracja

Mnie trochę przeraża rozrastająca się ilość wątków. Nie piszę tu o tym aby kogokolwiek krytykować, natomiast ja wkleiłam już ponad 70 postów i nie miałam dotąd problemu aby nie mieć gdzie wkleić jakiś temat. Czy jednak nie byłoby lepiej nie otwierać nowego wątku dla filmików o kotach i oddzielnego o psach, skoro mamy wątek "psy" i wątek "koty"???? Sama mam mnóstwo filmów o zwierzętach w komputerze, ale mój komputer ma gigantyczną pamięć ale gdybym je wszystkie tu wkleiła.........(Przepraszam, ja tu tylko pytam..... )

Ostatnio edytowany przez Iwonami (2006-10-19 15:21:34)

Offline

 

#3 2006-10-20 16:38:41

bluebla

Bocianobaba

Skąd: ona się tu wzięła?
Zarejestrowany: 2006-09-16
WWW

Re: Administracja

Iwonami napisał:

Czy jednak nie byłoby lepiej nie otwierać nowego wątku dla filmików o kotach i oddzielnego o psach, skoro mamy wątek "psy" i wątek "koty"????

Zgadzam się z Tobą Iwonami. Wszelkie śmieszne filmiki powinny znaleźć się w naszym zwierzyńcu ---> http://www.podbociankiem.pun.pl/viewtop … id=133&p=3

Nie ma sensu dawać ich do osobnych wątków, bo co zrobić z filmem, na którym mamy i psa i kota? Dlatego wszystkie tego typu filmiki winny się znaleźć w zwierzyńcu. Razem wszystkim zwierzaczkom z pewnością będzie tam jeszcze weselej.

Jeśli chodzi o zakładanie nowych wątków, to popieramy to, ale tylko w przypadku, jeśli takiego wątku bądź podobnego jeszcze tu nie ma. Dublowanie wątków powoduje zamieszanie na forum. Starajmy się, by wątki miały w miarę możliwości szeroki zakres tematyczny, a nie były ukierunkowane na jeden tylko problem. Myślę, że jak wszyscy będziemy tych zasad przestrzegać, to łatwo będzie tu znaleźć to, czego szukamy i nie będzie problemów z wpisywaniem postów w odpowiednie miejsca.

Administracja forum, czyli bocianobabki dbają o to, by użytkownicy nie zakładali, nie powielali wątków. Niestety czasami coś nam "umknie". Dlatego pozostaje nam liczyć na wyczucie użykowników i ich własną odpowiedzialność za przestrzeganie zasad forum. Dziękujemy użytkownikom, którzy są bardzo czujni i reagują na przypadki dublowania, bądź zakładania niepotrzebnych wątków.

Co do filmów, których się pojawiło ostatnio troszkę w różnych miejscach forum, to chyba ja ponoszę za to winę. To wszystko przez to, że dokładnie opisałam na forum, jak wstawia się filmy. No to teraz mam.

Iwonami napisał:

Mnie trochę przeraża rozrastająca się ilość wątków.

To może przerażać, ale tylko administracje.
Z drugiej jednak strony jest to pozytywny objaw tego, że się rozwijamy.


Podaruj ludziom dobroć, rzuć daleko od siebie, rozprosz ją na cztery wiatry, opróżnij z niej kieszenie, wysyp ją z koszyka, a nazajutrz będziesz miał jej więcej niż dotychczas.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stalkerium.pun.pl www.scorpionlegionu.pun.pl www.klubbvixa.pun.pl www.tarant.pun.pl www.hubiofmaster.pun.pl